Kolekce Na houby :-)

deti houby

 

Houby děti fascinují. Aby ne! Nejsou hned, musí se na ně dlouho čekat, vypadají roztomile, některé se dají sníst, některé jsou plné jedu, a některé jsou zcela určitě kouzelné! A navíc jít na houby znamená společný čas s blízkými v kouzelném lese. Sbírání šišek, stavění domečků pro skřítky a piknik na pařezu. Kdo by to nemiloval. Vybrali jsme to nejlepší z Mamarketu, co se vám při výpravách do lesa bude hodit.

 

 Softshellové kalhoty od Onlyli

 

softshell deti

 

Kvalitní a lehké softshellové kalhoty jsou základ. Děti mohu bezpečně pobíhat kolem a žádné kopřivy na ně nemůžou. O klíšťatech samozřejmě ani nemluvě. Naše softshellové kalhoty vznikají v malé dílně blízko Prahy, pomalu, a v malých limitovaných sériích. Můžete si tak být jistí, že bude váš poklad i v lese jako originál. Samozřejmosti jsou  reflexní prvky a zdvižený pás z úpletu, aby byla zádíčka za všech okolností v teple.

 

Můj atlas hub 

 

Mamííí, a tahle je jedlá? Pořiďte dětem  jejich první hravý atlas hub.  MŮJ ATLAS HUB je interaktivní knížka plná úkolů (stříhání, kreslení a lepení), která dětem pomůže nahlédnout do světa hub. Kromě různých úkolů najdou děti uprostřed i poznávací karty k dotvoření. Z nich je pak možné slepit LEPORELO, které se může hodit v lese při houbaření. Leporelo se krásně vejde do dětského batůžků a může se vyrazit.

 

Bylinky do kapsy

 

atlas bylinek

 

Baví vás objevovat bylinky? Tak to se vám bude hodit na cesty tenhle společník. Kapesní atlas našich nejběžnějších bylinek, který díky karabince zůstane bezpečně v kapse nebo na batůžků. Zabere minimum místa, ale přinese soustu zábavy při hledání a identifikování kytiček. Zkuste ho!

 

 

Flustrubka 

 

 

Máte plný košík hřibů a plná břicha borůvek? To chce nějakou akci. Zejména kluci ocení tuhle originální českou hračku. Flustrubka nebo-li foukačka o délce 44 cm je vyrobená z bukového dřeva. V balení jsou 3 dřevěné šipky. Flustrubku pohodlně vezmete ven díky krásnému bavlněnému stahovacímu pytli přes rameno. Ten můžete využít i na jiné poklady, které si s sebou vezmete. Uvidíte, že děti se budu cítit jako opravdoví zbojníci. Pak už stačí jen začít zachraňovat princezny, skřítky nebo veverky 🙂

 

Kapsička Little Teddy Bear

 

 

Známe to, slečny si rády vezmou kabelku i do lesa. A když už, tak stylově 🙂 Tahle medvídkova kapsička pojme všechny důležité drobnosti! Je praktická, originální a hlavně – děsně elegantní! Zkrátka ideální pro všechny malé slečny s vlastním názorem. Kapsička je vyrobena z vrstveného filcu a zdobena ruční výšivkou. Čumáček – kovový knoflík, slouží zároveň jako zapínání.

 

Kapesní knížka 

 

 

Kapesní knížky jsou ideální záchrana na jakýkoliv výlet, čekání nebo přesun. Jsou koncipované tak, aby si ji dokázali přečíst i začínající čtenáři a neodradila je délka textu. Odměnou jim bude prima pocit dokončené “práce” a vědomí, že to zvládli. Matylda děti hravě provede světem hub a nenásilně se tak dozví užitečné informace.

 

Přejeme krásné výlety a hodně hřibů 😉

 

 

 

Máte vybráno? Nebo se chcete mrknout na další krásné výrobky od českých tvůrců ? 

Kategorie: Inspirace

Napsat komentář