Chystáte se k vodě? Máme pro vás pár tipů, které k vodě pro své malé raubíře určitě oceníte

Skoro všechny děti milují léto, a samozřejmě zábavu u vody. U nás na Mamarketu jsme připravili malého průvodce s tipy, se kterými rozhodně neuděláte chybu. Od oblečení až po zábavu na cestě, nebo přímo ve volných chvílích u bazénu na zahřátí.

Tipy na konkrétní produkty najdete níže v článku.

Přejeme příjemné čtení.

 


1. Osuška / zavinovačka s kapucou

Osuška a zavinovačka v jednom, to je jasně ta nejlepší věc k vodě. Tento skvělý kousek od Little Angel má kapucu, je vyroben ze smyčkového (silnějšího) bavlněného úpletu s termoregulačním materiálem Outlast® a už z názvu vyplývá, že se může používat buď jako osuška nebo lehká letní zavinovačka s výbornými termoregulačními vlastnostmi.

Little Angel je česká značka pracující v kolekcích s termoregulačním materiálem Outlast®, který původně vznikl pro astronauty. Jde o funkční materiál s bavlnou, který omezuje pocení a pracuje podle teploty těla. Když je zima, hřeje. Když je horko, chladí. Vyrábíme v našem družstvu invalidů v Táboře, kde má více než polovina zaměstnanců nějaké zdravotní znevýhodnění.

Multifunkční osušky máme ještě v šedivé a růžové, objednat si je můžete zde.

 

2. Barevná plachetnice

 

I krátká chvíle může být pro děti dlouhá, a proto tu máme jak na cesty, tak na chvíle mezi bazénem v osušce tuhle nádhernou dřevěnou plachetnici, která nadchne každého raubíře.

Hračky od Hravokádo by se daly popsat jako slow toys (podobně jako slow food a slow fashion) - jsou z přírodních materiálů, vyrobené v České republice z místních zdrojů, vydrží desítky let a rozvíjí u dětí (i dospělých) spoustu dovedností. Jsou to jednoduché kousky, zároveň se ale snažíme, aby každý náš výrobek dával smysl a byl využitelný několika způsoby. A o to nám jde na Mamarketu především.

Plachetnici a další dřevěné hračky od této úžasné české firmy najdete zde.

 

3. Lego vak Námořník

 

Lego vak od Onlyli je to nejlepší, co jste si na hračky mohli přát! Využijete ho jako místo na hraní, pak jen zatáhnete šňůrku a je uklizeno. Ideální na dobrodružné letní cesty a i k vodě.

Prioritou značky Onlyli je precizní  ruční zpracování od prvního do posledního stehu a osobité střihy v kombinaci s krásnými vzory látek, které nejsou běžně k vidění v síti obchodů a prodejen v ČR.

Lego vaky máme malé i velké, podívejte se zde.

 

4. Máma a mimi - velryba

 

I ti nejmenší milují krásné hračky. Tahle malá a velká velryba v jednom je ideální na procvičování jemné motoriky. Další z kousků od úžasné české firmy Hravokádo.

Koupit jí můžete zde.

 

 

5. Dřevěná provlékačka Velryba

 

Pro starší děti, na cestu autem i o volné chvíli u vody máme tuto úžasnou dřevěnou provlékací velrybu od Little Finger.

Little Finger se soustředí na dřevěné pomůcky pro podporu rozvoje jemné motoriky dětí. Specializuje se na dřevěné pexesa a provlékačky z bukové překližky. Vše pro malé prstíky. Značka Little Finger vznikla v roce 2016 a skrývá se pod ní grafická designérka na mateřské dovolené.  Hlavní podnět k vytvoření didaktických, dřevěných pomůcek byl od syna Kubíka. Autorka sledovala, jak se syn vyvíjí, jaké hračky a materiály v určitém vývojovém období preferuje. Zjistila, že syn odmítá plastové hračky a nejraději se seznamuje s přírodnějšími materiály jako dřevo a textil. Začala tedy pomůcky sama vytvářet a od roku 2016 je nabízí i dalším maminkám a dětem.

Na další úžasné věci od této české značky najdete zde.

 

Věříme, že u nás najdete to nejlepší, co můžou naši lokální tvůrci pro vaše malé námořníky nabídnout.

Připraveni užít si spoustu letní zábavy?

 Prozkoumejte další poklady na www.mamarket.cz

Kategorie: Inspirace

Napsat komentář