Čekáte holčičku? Inspirujte se tím nejlepším, co nabízí lokální tvůrci pro malé princezny

Maminky milují své holčičky, tatínci zbožňují své malé princezny. Pokud čekáte holčičku, jste tady naprosto správně! Rozhodli jsme se na Mamarketu připravit malého průvodce lokálními produkty, které musíte pro vaše miminko určitě mít. A představte si, jak bude tato kombinace vypadat na vaší malé krasavici.

Tipy na konkrétní produkty najdete níže v článku.

Přejeme příjemné čtení.

 


1. Overal s dřevěnými knoflíky a kapucou

Overal s dřevěnými knoflíky a kapucou, který využijete hlavně na ven, je od českého výrobce BOXX kids a všechny jejich výrobky jsou z certifikované biobavlny. Nedokážeme si představit nic příjemnějšího, co by vaše miminko mohlo na svou jemnou pokožku oblékat.

Boxx kids jsou dvě mámy (a kamarádky od střední školy) které navrhují stylové minimalistické oblečení pro děti, které je zároveň šetrné k naší planetě. Neuvidíte u nich často se měnící kolekce ani velké výprodeje,  švadlenky z okolí Liberce šijí po malých množstvích podle poptávky. Věříme, že nákupem jejich produktů a dalších etických značek budete volit takový svět, jaký si přejete pro svoje děti.

Pokud nejste na růžovou, overal máme v dalších čtyřech barvách, ve velikostech 62-68 cm a můžete ho zakoupit zde.

 

2. Čepice s kšiltem a výšivkou

 

Rozhodně není hezčí čepička, kterou můžete své princezně pořídit. Tahle čepice s kšiltem od Pepe: Cap by Radka je ze 100% lnu, látka je vzdušná a zároveň v letních měsících dostatečně ochrání dětskou hlavu před slunečním zářením, ale i případným větrem. Ideální též k vodě, látka při namočení na slunci rychle proschne.

Radka vyrábí své produkty hlavně pro malé lidi - pidilidi - kterých si nejvíce váží. Všechny čepce a čepice jsou s něhou a pečlivostí vyráběny v srdci Vysočiny a snaží se vybírat nejlepší materiály, zohledňuje styl, kvalitu a funkci tak, aby se všechno sešlo v ideálním poměru.

Všechny čepečky včetně modrého z tohoto tipu najdete zde.

 

3. Milníkové kartičky se zápisky

 

milníkovými kartičkami od Nana Party zaznamenáte všechna důležitá "poprvé" vašeho malého miminka. Nově i se zadní stranou, kam si zapíšete všechny míry, váhy, spánek a další důležité věci.

Stejně jako u většiny tvořících maminek byla i u zrodu značky Nana Party touha vytvořit pro prvorozenou dceru něco, co na českém trhu zcela chybělo. Jako první vytvořila dekorace k prvním narozeninám. Pak pokračovala milníkovými kartičkami, které tu dosud nikdo neznal.

Kromě kartiček pro holčičky v naší nabídce najdete také kartičky pro kluky, pro různé příležitosti i vtipné varianty. Sami se můžete přesvědčit zde.

 

4. Plenka - máma + táta = já

 

Každá princezna chce být opečovávána a hýčkána. Chybu rozhodně neuděláte touto nádhernou plenkou s autorským potiskem. Zuzka ze Zuzito se věnuje nejen milníkovým kartičkám, ale i těmto nádherným měkoučkým plenkám.

Tuto plenku a další produkty k přebalování najdete zde.

 

 

5. Háčkované kousátko

 

Pro milovnice přírodních materiálů tu máme od Baby Beads úžasná háčkovaná kousátka z bukového dřeva ve tvaru nejrůznějších roztomilých zvířátek.

Baby Beads vyrábějí designové doplňky pro děti, které svým vzhledem okouzlí nejen vás, ale i vaše milované miminko. Všechny výrobky jsou zdravotně nezávadné a splňují přísné normy Evropské unie. Každý výrobek je ručně vyráběný a s láskou zabalený.

Na kousátka nejen z bukového dřeva se můžete podívat zde.

 

6. Zajíčkova ouška pro malé princezny

 

Zajíčkova ouška pro princezny od Little Finger jsou jedním z mnoha produktů, které nás hřejí u srdce. Jsou z bavlny, kroužky z bukového dřeva, nemá žádné třísky, vnitřní ostrou hranu a je jemně vybroušený dohladka. Vyroben na Vysočině, v České republice, má certifikaci pro děti do 3 let.

Hlavní podnět k vytvoření didaktických, dřevěných pomůcek byl od syna Kubíka. Autorka sledovala, jak se syn vyvíjí, jaké hračky a materiály v určitém vývojovém období preferuje. Zjistila, že syn odmítá plastové hračky a nejraději se seznamuje s přírodnějšími materiály jako dřevo a textil. Začala tedy pomůcky sama vytvářet a od roku 2016 je nabízí i dalším maminkám a dětem.

Rozhodně doporučujeme podívat se na ostatní věci od Little Finger sem.

Věříme, že u nás najdete to nejlepší, co můžou naši lokální tvůrci pro malé princezny nabídnout.

Připraveny na novou etapu života?

 Prozkoumejte další poklady na www.mamarket.cz

Napsat komentář