Deset nezbytností pro miminko

Protože očekávání přírůstku, ať je váš, nebo některé z vašich blízkých kamarádek, je jedna z nejlepších věcí v životě, je potřeba se na ní náležitě připravit. S příchodem miminka se ocitnete v koloběhů příprav. A protože víme, jak je těžký se v nabídce zorientovat, připravili jsme pro vás seznam deseti nezbytností, které se vám budou s příchodem miminka hodit. Navíc jsou všechny naše produkty vyrobené lokálně, českými tvůrci, z kvalitních materiálů a s tou největší péčí.

 


1. Zavinovačka

Zavinovačky mohou na začátku děťátku pomoci cítit se podobně, jako u maminky v bříšku. 9 měsíců bylo schoulené u maminky v bříšku a není divu, že i po příchodu na svět miminka zavinutí uklidňuje a dodává jim potřebný pocit bezpečí. Pevné zavinutí je pro některé děti po porodu velice žádoucí.

Na Mamarketu máme nabídku jak klasických šněrovacích zavinovaček, tak těch moderních, péřových. Společné mají precizní zpracování a krásný design.

No mrkněte sami tady.

 

2. Hojdavak

 

 

Ne vždycky je uspávání miminka jednoduché, proto pro vás máme skvělou vychytávku - Hojdavak. Slouží k uspávání a klidnému spánku během dne miminek od 0 do 9 měsíců. Vhodný je k použití od prvního dne po narození miminka. Přináší relaxaci nejen miminku ale i mamince, která díky kolébce může více odpočívat a věnovat se i ostatním členům rodiny. Navíc máme na vlastních dětech ověřeno, že se délka spánku dítka prodlužuje, protože se hezky samo ukolébá vlastním pohybem, když se začíná probouzet 🙂

Hojdavak v rozmanitých barvách koupíte i s balíčkem pro přidělání do stropu zde.

 

3. Milníkové kartičky

Čas s miminkem rychle utíká a člověk také rychle zapomíná.  Nenechte si ujít tyto momenty, které se již nebudou opakovat. Zachyťte s milníkovými kartičkami všechna důležitá "poprvé" Vašeho miminka. Do rámečku dopište datum a  již nikdy nezapomenete, kdy se váš poklad přetočil na bříško.

V naší nabídce najdete kartičky pro kluky, pro holky, pro různé příležitosti i vtipné varianty, koukněte sem.

 

4. Rolovací přebalovací batoh

 

 

Dechberoucí novinkou na Mamarketu jsou rolovací přebalovací batohy od Your Star. Ne každému je příjemné nosit tašku pouze na jednom rameni, proto vám můžeme vřele doporučit vychytaný batoh, který dáte na záda i upevníte na kočárek. Dáte do něj všechny potřeby na přebalování, ale třeba i notebook. Ideální pro akční maminky. A jako bonus máme i miniaturu pro starší dítko, které se chce mamince podobat 🙂

V nabídce najdete spoustu krásných barev, podívejte se tady.

 

5. Kousací korále

 

 

Dřív nebo později se u vašeho děťátka začnou klubat zoubky. Určitě mu ulevíte tím, že mu u nás pořídíte některé z našich kousátek.

Máme kousátka klasická, s připínáním, se zvířátky ale taky silikonové kousací korále, které jsou ideální na nošení a skvělé jako módní doplněk. Koukněte na ně tady.

 

6. Merino

 

Merino je jeden z nejlepších materiálů, který můžete svému dítku dopřát. Je měkoučký a pohodlný, je funkční, vhodný na celoroční nošení a miminko se bude cítit jako v bavlnce. Ideální na nošení, na zimu, nebo na spaní. V zimě zahřeje, v létě ochlazuje. Z merina doporučujeme čepičky, bodýčka nebo dupačky, ale máme i svetry pro maminky, které své děti nosí na hrudi v šátků.

Na všechny výrobky s merinem se můžete podívat zde.

 

7. Kufřík na poklady

 

 

No a nejdůležitější je samozřejmě mít kam všechny poklady pro miminko uložit. A proto tu máme Chic by Pig a její úžasné kufříky, které se všichni pamatujeme z dětství.

Najdete je zde.

 

8. Mobil nad postýlku

 

 

Tenhle nádherný mobil nad postýlku je koncipován v duchu montessori pedagogiky. Je navržený tak, aby zaujal a rozvíjel již od novorozeneckého věku. Munari harmonizuje a přirozeně poutá pozornost miminka, zároveň jemně stimuluje a rozvíjí jeho psychomotorický vývoj.

Najdete je zde.

 

9. Elastický šátek 

 

 

Nošení dětí v šátku nabízí mnoho benefitů. Často zejména prvorodičky mají z nošení respekt a bojí se miminko do šátků vázat. Pro začátečníky (a nejen pro ně:-)) je ideální elastický šátek. Minu je šátek na nošení miminka navrhován pro novou generaci moderních rodičů, kteří preferují styl, jednoduchost a kvalitu. A je vyrobený ze špičkového materiálů - Lenzing Modal.  Má jemný povrch, hedvábný lesk a zářivé barvy. Na rozdíl například od bavlny je mnohem pevnější a mimořádně odolný proti vytáhnutí.

Najdete je zde.

10. To je MOJE - knížka malého člověka

 

Ta nejkouzelnější knížka, kterou si budete s láskou listovat až vám to "miminko" jednou vyletí z hnízda 🙂  Nádherná autorská knížka To je Moje od Rosy Mitnik, která je koncipována od narození po vstup do školních dveří. Můžete do ní společně vpisovat, vkládat, lepit, kreslit.
Tvořit cokoli, co vám uchová památku na vaše báječná léta.

Najdete je zde.

Věříme, že u nás najdete to nejlepší, co můžou naši lokální tvůrci pro miminka nabídnout.

Připraveny na novou etapu života?

 Prozkoumejte další poklady na www.mamarket.cz

Kategorie: Inspirace, Magazín

Napsat komentář

Milí příznivci lokálních značek, eshop Mamarket ukončil svojí činnost. Nenakupujte prosím. Skrýt